جستجو

تاریخچه شرکت دایون


گروه Dayun Automobile Manufacturer Co. ، با مسئولیت محدود ، در منطقه اقتصادی Yuncheng ، استان شانشی ، با سرمایه ثبت 850 میلیون یوان در سال ۱۹۸۷ تاسیس و واقع شده است. گروه دایون یک شرکت خصوصی است که تحقیق و توسعه ، تولید ، فروش و خدمات وسیله نقلیه تجاری و مجوز ساخت کلیه وسایل نقلیه تجاری را دارا میباشد. گروه دایون توسط شرکتهای تابعه خود کامیون های سنگین ، کامیون های سبک ، موتور سیکلت و موتور را در سه پایگاه  یونچنگ ، ​​چنگدو و شیان تولید می کند . (Dayun به معنی کانال بزرگ است).

Dayun Automobile به شدت بر نوآوری تأکید دارد. دسته بندی محصولات تجاری دایون مشتمل بر کامیون ، یعنی کامیون تراکتور ، کامیون کمپرسی ، کامیون باری ، کامیون ویژه و تریلر با انواع سوختهای گازوییل برق و گاز میباشد. این محصولات دارای مزایای عملکرد بهینه با فن آوری جدید، با دوام و پایدار و قابل اعتماد هستند . رقابت پذیری در اقتصادی بودن محصول چه در خرید و چه در مصرف انرژی ، ایمنی و راحتی و نهایتا بروز بودن محصولات از جمله  ماموریتهای گروه دایون میاشد.لازم به ذکر است در حال حاضر گروه دایون تنها شرکت تولید کننده کامیون و اتوبوس برقی در استان شانشی بوده که در حال توسعه محصولات تمام برقی تجاری با کارکرد طولانی میباشد.گروه دایون دارای۳۰۰ ردیف محصول و ۱۰۰ گواهی ثبت اختراع بوده که در میان سایر رقبای خود منحصر بفرد است.

بخش تولید خودروهای تجاری سبک و کامیونت در ناحیه توسعه اقتصادی و فنی چنگدو –سیچوان چین در سال ۲۰۰۹ در مساحتی در حدود ۱۰۸۵ هزار متر مربع و سالنهای تولید حدود ۲۵۰هزار متر مربع تاسیس گردید که دارای خطوط تولید مختلف از جمله رنگ-جوش و ساخت کابین-اسمبل خودرو و فرایند تولید بوده و تولیدات خود را با نام تجاری DAYUN عرضه مینماید.کامیونتهای دایون در ۱۲ مدل مختلف با کاربریهای گوناگون تولید و عرضه میگردند.

DNN